Tsükli häire 16.06.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere.Mul on selline mure.Mu eelmine rasedus katkes märtsis 15-dal nädalal.Vahepeal on olnud kolmed päevad 21-25 päevase vahega.Viimased päevad olid 16.mai.Täna on tsükli 32 päev ning päevi ei ole veel alanud.Rasedustest oli ka negatiivne.Rindadest eritub vähesel hulgal piima.Mida ma peaksin tegema,varem pole sellist tsükli peetust olnud?Tänan.

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Küsija!
1. Tuleb reserveerida aeg naistearsti vastuvõtule
2. Rasedustest tuleb korrata alates 36. menstruaaltsükli päevast
3. Raseduse või m.tsükli häire olemasolu saab täpsustada ultraheliuuringul
4. M.tsükli häire alates 36.päevast vajab ravi
5. Võimalik, et tegemist on hormoon prolaktiini tõusuga, mida on saab uurida ja ravida
Naistearst G.Litter