suured valud alakõhus 02.07.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere!
Mul on juba tükimat aega teatud aja järel suured valuhood alakõhus. Pöördusin probleemiga oma perearsti juurde, kes saatis mind ultrahelisse. Ultraheli näitas, et nii munasarjad kui emaks on korras. Ka vereanalüüs oli korras. Millest sellised valuhood võivad olla tingitud? Kannatan nende all jubedalt.
Suur aitäh!

Arst vastas:

Katrin Seidelberg

dr Katrin Seidelberg

Günekoloog

Qvalitas Arstikeskus AS

Tere!
Soovitan pöörduda ka naistearsti poole, et teha analüüsid (klamüüdia j.t.)
dr. Seemen