valud alakehas 20.10.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Olen 22.aastane abielus.Paar kuud on olnud alakõhus pissimise ajal valud .Paar korda on olnud ka vahepeal. Tihti pissima ajamist ei ole. Kas võib olla tegu günekoloogilise probleemiga.Tänan vastuse eest.

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Küsija!
Võib olla tegemist põletikega väikevaagnas ja sugulisel teel levivate haigustega. Reserveerige plaaniline aeg naistearstile uuringuteks.