Tükid tupes. 03.01.04 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Algasid päevad ja kasutan tampoone. Eile olid mul alakõhus ja alaseljas suured valud mõnikond minutit. Kui hakkasin tampooni vahetama tuli üks lihatükk tupest välja ja seejärel kukkus veel üks lihatükk välja- hästi õhukesed ja suured tükid. Millest küll selline asi olla võib et tupest lihatükid tulevad??

Jään vastust ootama

Naine (23)

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Küsija!
Naistearstid ei kasuta selliseid väljendeid.
selguse saamiseks registreeruge naistearstile plaanilises korras.