2 beebipilli puudu 13.07.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere! Juhtus selline õnnetus, et 2 beebipilli (Logest) on pakist puudu. Need on viimase tabletivõtunädala E ja K. Kuidas ma peaksin toimima, et tsüllel sassi ei läheks, kas võtma ära olmasolevad tabletid ja olematud pillid lihtsalt võtmata jätma või hankima uue paki ning olemasoleva minema viskama. Viimasel juhul jääks uus leht jällegi poolikuks ning millal ma sellega alustama peaksin? Või on veel mõni variant tegutsemiseks?
Aitähh vastuse eest.

Arst vastas:

Katrin Seidelberg

dr Katrin Seidelberg

Günekoloog

Qvalitas Arstikeskus AS

Tere! Võtke käesoleva paki pillid kõik ära, s.t. 19 päeva järjest ja siis tuleb teha 7 päevase pausi asemel lühem paus- 5 päeva ja alustada uue karbiga .
dr. Seemen