Beebipill 10.07.23 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tahtsin küsida, et võtsin beebipilli korrapärasel ajal 22.30 ajal, kuid oksendasin umbes 2,5 tundi hiljem. Uuesti meenus võtta pill alles hommikul kell 10. Samuti olin sel samal hommikul vahekorras. Võtsin järgmise pilli samal päeval korrapärasel ajal. Nüüd on sellest möödas umbes 24 tundi, kas peaksin võtma SOS-pilli?

Arst vastas:

Urve Pappa

dr Urve Pappa

Naistearst

Confido tervisekeskus

Tere

Olete õigesti toiminud ja lisaks SOS pilli võtta ei ole vaja.
Jätkake pillide võtmist skeemi järgi.