Mercilon 02.07.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere!
Olen viis aastat võtnud Merciloni tablette. Kaks kuud tagasi lõpetasin nede võtmise, hetkel ei tarvita ühtegi beebipilli. Aga päevad on nüüd ebaregulaarsed ja tahaksin hakata uuest beebipille tarvitama. Kas nii pikka aega järjest (5-6 aasstat) on ikka ohutu neid tablette võtta? Kas merciloni võin veel võtta või peaksin need vahetama mõne lahjema pilli vastu?
Aitäh!

Arst vastas:

Maie Väli

dr Maie Väli

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik,Tähe ja Elite Erakliinik

Tere! Mercilon on piisavalt lahja pill.Kuna see ravim Teile sobis,võite rahulikult jätkata.