laigud 26.03.02 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

Tere!

Olen 24a naine. Probleem on järgmine: viimase poole aasta jooksul on kõhule tekkinud mingid imelikud väikesed laigukesed, tihedasti üksteise kõrval. Vahetevahel tuleb neid nagu juurde ka, kusjuures algul on need natuke roosakad ja alles siis lähevad heledaks. Eriti hästi paistsid nad välja, kui nahk oli veel natuke päevitunud.

Mul on diagnoositud ka atoopiline dermatiit, aga need laigud ei tundu olevat sellega seotud.

Millega võiks olla tegemist ja kas peaks kiiresti arsti juurde minema?

Tänan väga vastuse eest!!!

Arst vastas:

dr Sirje Liiv

Dermatoveneroloog

Nahaarst dr. Sirje Liiv erapraksis

Ei hakka siinkohal oletama, millega võiks tegemist olla.. Teil oleks vaja pöörduda nahaarsti poole, soovitavalt vähemalt enne päevitusperioodi algust. Vajate retseptiravimit.

S.Liiv.