Spermat ei ole ning peenise pikkus 14.01.23 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere. Olen 14a noormes. Mul on mure, et mul ei ole spermat ning samuti peenise pikkus on ainult 4-5cm. Kaalun 37.6kg ning olen umbes 150cm pikk.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Sama sõnum, mis eelmisele noormehele. Tulge meestekliinikus noormeeste nõustamise vastuvõttu. Vaatama üle, täpsustame mured ja teeme vajadusel hormoonuuringud. Puberteedi algus võib varieeruda päris mitme aasta piires. Mõnel algab varem mõnel hiljem. Enne visiiti uurige, milline oli isa arengukiirus puberteefi ajal. Kõik need probleemid on lahendatavad!