Peenise pikkus ja jämedus 06.06.12 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere. Olen noormees, kes on oodanud kannatlikult 25 aastat peenise kasvamist. Ja praeguseks tulemuseks on 12cm. Mis on ilmselgelt mind hätta jätnud. Kas on olemas võimalusi peenise pikkust ja jämedust muuta suuremaks? Mis variandid on või kas üldse on? Ja kas kaasnevad suured riskid?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Keskmine peenise pikkus on 13-14 cm - seega te väga kaugel sellest ei ole. paljudel juhtudel on peenis proportsionaalne kehaehitusega - kui olete ka kehaliselt väiksemapoolne, siis ei tasu üldse muretseda. Peenise pikkus heas partnersuhtes probleeme ei tekita. Põhiliselt on see vaid mehe enesehinnangu mure. Proteesi, mille pildi lisasite ma küll kohe kindlasti ei soovita.
Tasuks alustada meestearsti visiidist ja siis otsustada kas ja milliseid lisauuringuid te vajate ja kas üldse tasub muret tunda.