peenise varajane sperma eritamine 29.08.05 / Meestearst

Külastaja küsib:

Nimelt probleem selline, et juba enne vahekorda, näiteks kas kallistamiste vms ajal tuleb väike osa (umbes paar tilka) vedelikku peenisest välja. Isegi ei ole nagu erutust. Ma ei saa täpselt väita, kas tegemist on spermaga või uriiniga. Igal juhul häirib see mind väga, määrib riideid.

Olen lugenud natuke siin eelnevaid kirju (kõiki muidugi ei jõua läbi lugeda). On räägitud, et liigne spermatootlikkus või siis mitte tihedalt selle välja laskmine võib põhjustada sellise nähtuse.
See ei ole mitte nii, et tuleb korra väike tilk ära, siis on kõik. Et nagu umbes iga 5 min tagant eraldub natuke.

Kui siis nagu vahekord on ära olnud (peale seemnepurset), on nagu natuke aega normaalsem. Aga mitte kauaks.

Arvan, et osaliselt seetõttu on ka vastupidavusega probleeme.

Millega on tegu ning kuidas antud probleemile lahendust leida? Saan vist aru, et peaks meestearsti visiidilie minema.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Igaks juhuks peaks tõesti uuringud põletike suhtes ära tegema. Enamasti on tegemist kas loomuliku või põletikest tingitud kusiti lisanäärmete tavalisest suurema aktiivsusega.
Edu soovides
Margus Punab