Läbipaistev vedelik 18.09.03 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tervist,

peale vahekorda või ka masturbeerimist tuleb mul kusejuhast mõni tilk läbipaistvat venivat vedelikku. Vahest peenise "ots" ka sügeleb. Mis võiks olla selle põhjuseks? Kas mõni suguhaigus?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Peale seemnepurset on vähene sperma järeleritus täiesti loomulik. Kui ots ikka sügeleb tasuks tõesti suguhaiguste kontroll läbi teha.
Edu soovides
Margus Punab