Peenise valu 10.01.19 / Meestearst

Külastaja küsib:

Umbes kuu tagasi hakkas peenises valu tunda andma,mis algul oli nagu peenise otsas poole rohkem.Valu on selline kipitav ja sügeluse moodi.peale urineerimist kaob valu hetkeks ja siis tuleb tagasi jälle. Pidev selline tunne nagu põis oleks äärareni täis vms.Viimasel ajal on valu pigem hullemaks läind ja nagu peenise alla poole koondunud. tehti mingid suguhaiguste kontroll ka. ei leitud midagi ja vahekorras pole ilma kaitsevahendita olnud.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Mina kontrolliks siiski eelkõige sisemisi põletikke - eesnääret ja seemnepõiekesi. Selleks oleks vaja teha sperma ja/või eesnäärme sekreedi uuringud. Tulge vastuvõtule.