enneaegne sperma 10.06.14 / Meestearst

Külastaja küsib:

tere mure on juba mitu aastat kui olen naisega vahekorras siis põhimõtteliselt on se võimatu nagu ma oma peenise sisse lasen siis 1-2 minutit ja sperma väljub ei osanud muud teha kui siis siia pöörduda ette tänades

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Vahekorra keskmine pikkus on 3-4 minutit. Arvestades vanust, pole situatsioon sugugi hull. Pornostaaridega ennast võrrelda pole tervisele kasulik. Kui rõhute enam eelmängu kvaliteedile, siis suure tõenäosusega see teie seks-elu kvaliteeti häirida ei tohiks. Kui pole siiski rahul, siis tasub tulla meestearsti vastuvõtule. Ravimid on olemas.