Suguti ots 05.08.18 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere.peenise ots pundund või paistes.ja algas alt pihta ja aja jooksul on ülese poole nihkund suurenenud nagu oleks mingid villid.käisin uroloogi juures ja analüüsid olid korras.soovitati leesika teed juua.aga siin ma jälgin et jah et see auk kus uriin välja tuleb nagu läheb aga väiksemaks.valus ei ole ja urineerimist ei sega.ainult erektsioon on natuke kehvemaks läinud.olen rakverest ja arst on juho paris.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Pildi peal 100% norm leid! kui peate mureks kusiti ava ümber olevat kerget väljavõlvumist ja veidi punakamat piirkonda, siis ka see on norm leid. tegu on kusiti limaskesta väikese väljavõlvumisega. Kui see on märgatavalt muutunud, siis tasub teha uuringud hormoonide suhtes ja vajadusel välistada ka sisemised põletikud. selleks peaks tegema kas sperma analüüsi põletikule või eesnäärme sekreedi uuringu.