Suguti avas väike punn ja punakas suguti ots sügeleb 06.04.10 / Meestearst

Külastaja küsib:

Suguti avas väike punn ja punakas suguti ots sügeleb. Mis see olla võib ja kuidas ravida? Kas võib olla see ka väljas külmaga urineerimisel? Töötan suure auto peal ja elu mõned päevad autos(rekkajuht). Abieluvälist sugulist vahekorda ei ole olnud.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Ilma nägemata tarka hinnangut anda ei oska. Spekulatiivselt pakun, et tegemist võib olla HPV viirusest tingitud väikese kondüloomiga. See viirus võib inimese organismis pikalt varjus istuda ja ägeneda organaismi kaitsevõimeme languse situatsuioonis. Soovitan vastuvõtule tulla.