Suguti ots punane 07.11.22 / Meestearst

Külastaja küsib:

Paar kuud tagasi tekkis suguti ostsale punane laik aga paar päeva enne laigu tekkimist oli peale pissimist kõrvetav tunne , käisin uroloogi juures kirjutas mulle ja elukaaslasele ühe tabletti ja salvi aga kerge punetus peale tavikuuri ikka alles.mis see võib olla

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Põletik on. Põhjused tuleb analüüsidega selgeks teha. Esimese hooga tuleb siis hommikuse esmasjoa uriiniga välistada kusiti põletik. Kui tulete meestekliinikusse siis soovitan enne visiiti eesnaha alust 24 tundi mitte pesta, siis saab vajadusel kohe ka mikroobide uuringud ära teha.