nutt 13.06.06 / Lasteneuroloogia

Külastaja küsib:

Tere!
Minu laps on 3kuune aga ta nutab väga tihti juba 1kuuselt alates.Talle ei meeldi olla ei selili ega kõhuli,ainult süles on hea.Lastearst ütleb et see on gaasidest ja et ta on tundlik igale valule.Kas on võimalik saada lasteneuroloogi juurde ka ilma saatekirjata.
Ette tänades!

Arst vastas:

Anu Sööt

dr Anu Sööt

Laste neuroloog

Elite Erakliinik

Tere,
aitäh pöördumast! Ilma saatekirjata on võimalik saada tasulisele vastuvõtule.
Lugupidamisega,
dr. Anu Sööt