mure vereproovi vastustega 14.01.24 / Laborimeditsiin

Külastaja küsib:

Käisin enesetunde halva olukorraga arstil.Osa näitajaid pole normi piires.Kuidas hindate minu olukorda.ferritiin185-piirid13-150.Lymph1,19 norm.1,3-3,1.Neut%76,9 norm42-71.Lymph%16,9 norm21-45.Kaltsium2.67 norm2,15-2,5.

Arst vastas:

Marge Kütt

dr Marge Kütt

Laborimeditsiini arst

Põhja-Eesti Regionaalhaigla

Tere

Hematoloogilist uuringut saab hinnata ainult siis, kui on esitatud terve uuring. Üksikparameetrid eraldi kliinilist tähendust ei oma.
Ferritiin ja kaltsiumi näitajad on piiripealsed ja samuti iseseisvat kliinilist tähendust ei oma ilma infota, miks need uuringud teile määrati. Halb enesestunne vajaks täpsustust, mida laboriuuringutega täpsustada sooviti.

Lugupidamisega
Marge Kütt