Madal leukotsüütide, neutrofiilide ja eGFR väärtus 11.03.23 / Laborimeditsiin

Külastaja küsib:

Tere

Erinevate sümptomite ilmnemise tõttu (väsimus, iiveldus, peavalu, lihase- ja liigesevalu) tegin vereanalüüsi, mille tulemusena oli kõik normis, välja arvatud:
- leukotsüüdid 3.6 E9/L
- neltrofiilid 1.51 E9/L
- eGFR 73.36 ml/min/1.73 m2

Millele see võiks viidata, milliseid täiendavaid uuringuid oleks tarvis ning kuidas neid väärtuseid tõsta?

Arst vastas:

Marge Kütt

dr Marge Kütt

Laborimeditsiini arst

Põhja-Eesti Regionaalhaigla

Tere

Need sümptomid on ebaspetsiifilised ja võivad viidata mitmetele haigustele, aga ka lihtsalt funktsionaalsetele häiretele. Samuti vereanalüüsi leid - vähene neutropeenia võib, aga ei pruugi olla seotud lähiminevikus põetud viirushaigusega. Mingit arstlikku järeldust ma nende andmete alusel kahjuks teha ei saa, infot on liiga vähe.

Lugupidamisega
Marge Kütt