Vereanalüüsil leukotsüüdid väljaspool referentsi 28.02.23 / Laborimeditsiin

Külastaja küsib:

Tere!

Küsin seoses vereanalüüsiga. Tehti täna vere automaatuuring ning leukotsüüdid on referentsväärtusest väljas:

Uuringu nimetus: Leukotsüüdid
Tulemus: 9.1
Norm: 4 - 9
Ühik: 109U/l

Kõik muud tulemused on ilusti rohelised ja referentsväärtuste piires. Kas peaksin muretsema ning minema lisauuringutele?

Tänan!

Arst vastas:

Marge Kütt

dr Marge Kütt

Laborimeditsiini arst

Põhja-Eesti Regionaalhaigla

Tere

Ei pea, selline referentspiiride lähedane tulemus mingit patoloogiat ei kujuta.

Lugupidamisega
Marge Kütt