Rinnahoidja kandmine 26.05.04 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Olen 23 a ühe lapse ema(rinnaga ei toida enam).Küsimus selline,et minu rinna ümbermõõt on 75D ja kannan kogu aeg rinnahoidjat(välja arvatud öösel),kas rinnale võib halvasti mõjuda,kui ma kodus olles rinnahoidjat ei kannaks?Kardan just eelkõige rinna ära vajumist.Natukene on ka praegu rind ära vajunud,kuid ei kurda veel.Ette tänades.

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere! Õnnitlen!!! Olla lapse ema ja omada 75D äravajumata rinda! Vapustav! Et selline looduse ime võimalikult kaua püsiks, soovitan Teil kanda rinnahoidjat mitte ainult päeval (kus iganes, ka kodus), vaid ka öösel, sest magades nii suured rinnad vajuvad külgedele ja venitavad rinna nahka. Samuti soovitaksin Teil kasutada ka rinna nahk toitvaid-niisutavaid kreeme! Imetlusega, Dr. Peep Pree