kõhuplastika ja rasedus 14.10.18 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere. Mure selline, et tegin Märtsis suure kõhu operatsiooni koos naba siirdamisega. Nüüd juhtus aga nii, et jäin rasedaks. Kas oskate öelda, kas haav peab rasedust vastu? Möödas siis alles 6-7 kuud?

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere ! Palju õnne emaks-saamise võimaluse puhul. Mina usun küll, et haav peab rasedusele vastu. Kirjutate, et tegite varajase rasedustesti, seega on veel mitmeid kuid, kui loode on nii suureks arenenud, et tekib surve armidele. Nautige lapse-ootust rahuliku südamega ! Lugupidamisega, dr. Peep Pree