Kõrvade operatsioon 23.10.17 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Lapsel on kõrvad eemal tahaks teada palju opp maksab ja pikk on järjekord

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere ! Meie kliinikus neid operatsioone ei teostata. Et erinevates kliinikutes on erinevad hinnad, siis tasuks uurida konkreetsetest kliinikutest. Lugupidamisega, dr. Peep Pree