kõrvad 06.07.04 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere mul on selline küsimus, wet kui palju maksab kõrvade operatsioon et nad oleksid rohkem pead ligi ja kus seda tehaks. ja kas peale seda operatsiooni jäävad armid ka nähtavale.

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere! Peast eemalehoidvate kõrvade plastikaga tegelevad plastikakirurgid ja kindlasti ka mõned kõrva-nina-kurgukirurgid. Selle operatsiooni korral jäävad armid kõrvalesta tagapinnale. Hindadest informeeritakse Teid kindlasti kliinikute infotelefonides. Tervitustega, Dr. Peep Pree