rinna lõikus 07.12.04 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere! Olen kaheksandat kuud rase naine ja tahaks teada millal peale sünnitust saaks Teie konsuldatsioonile tulla.Mul olid juba enne rasestumist suured ja mitte ilusad (D-korv)rinnad.Nüüd kardan et millised mu rinnad peale imetamist välja näevad.Oleks Teile väga tänulik kui te saaksite mulle vastata , et millal üldse on mõtet Teie kionsuldatsioonile mõelda ja kas oleks võimalik saata hinnakiri. Aitäh

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere! Kindlasti on Teil seoses läheneva sünnitusega palju toimetada ja seetõttu võiks praegu rinnaoperatsiooni mõtte kõrvale panna, sest kindlasti pole mõtet rinnavähendus-operatsiooni teha enne, kui olete sünnituse järgselt taas oma soovitud kehakaalu saavutanud ja imetamise lõpetamisest on möödunud umbes kuud kuud. Rindade vähendusplastika kogumaksumus Clinicas on 42 700 krooni. Õnnitlustega peatse emaks-saamise puhul, Dr. Peep Pree