silikoon rinnad 12.05.04 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

kui kaua aega läheb peale operatsiooni et enem ei valutaks rinnad? kui kaua silikoonid vastu peavad ja kas on tösi et kui silikoonid on siis lennukiga söita ei tohi

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere! Kindlasti soovitan varuda pärast rinnaoperatsiooni nädala vabamat aega, kuid eks rindade kerge valulikkus võib püsida kauemgi. Mitte ükski proteesitootja ei garanteeri proteeside igavest kestvust ega ütle ka numbriliselt, kui kauaks nad garantii annavad. Meie arstid küll loodame, et proteesid kestavad üle kümne aasta, kuid garantiid ei saa arst loomulikult anda. Lennukiga sõidavad küll kõik rinnaproteeside omanikud. Lugupidamisega, Dr. Peep Pree