Silikoonrinnad ja armid 14.11.06 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere!

Olen 26a aastane ja 2 last sünnitanud. enne rasedust olid mul rinnad 75c, nüüd 75 C-D. aga kui nad enne olid pringid siis nüüd on nad lödid, ära vajunud, armidest triibulised. ühesõnaga väga koledad, piinlik ja häbi on.enesehinnang väga langenud. tahaks aga ilusat prinki rinda. mida ma teha saaksin selleks? op on ilmselt ainus mis aitab? kas minu puhul on vaja rindade tõstmist+ silikoonpadjakesi? kui see ära teha, millised jäävad venitusarmid rindadel? saab neid eemaldada? kui palju see umbes maksab ja kas tuleb korraga ära maksta või saab ka järelmaksuga?
veel huvitab, et kas rasedusarmid kõhul on kuidagi kirurgiliselt eemaldatavad?
Lõpetasin 2 kuud tagasi lapse imetamise, kas võiks kohe rinna oppi teha?

Aitäh vastuse eest!

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere! Alustaksin ehk sellest, et mina soovitan vähemalt 6 kuud imetamise lõpetamisest oodata, et hinnata optimaalse operatsiooni võimalusi - kas piisab vaid suurendamisest/täitmisest või on vajalik ka samaaegne rindade tõstmisoperatsioon. Kindlasti on erinevates kliinikutes erinevad hinnad, meie kliinikus algavad rindade suurendusoperatsioonide hinnad alates 49500 kroonist ja rindade tõstmisoperatsioonide hinnad alates 51500 kroonist.
Teie poolt kirjeldatud venitusarmid ei ole kirurgiliselt kaotatavad, ei kõhult ega rindadelt (juhul kui muidugi kogu seda armilist nahka ei eemaldata).
Clinicas järelmaksu-võimalust ei ole. Lugupidamisega, Dr. Peep Pree