Ikka rindadest 26.09.06 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere, doktor.
Palun öelge, millise aja jooksul pärast imetamise lõppu võiks mõelda rindade suurendamisele? Kuhu jäävad sellise operatsiooni puhul armid ja, kas mul on üldse mõtet sellist oppi ette võtta, kui kõik armid mu kehal paistavad silma armkoe vohamisega? Kui kaua silikoonrinnad üldse vastu peavad? Kas võiks arvata, et kunagi aastate pärast tuleb implantaadid eemaldada, sest nad on oma aja ära elanud? Millised on säärase operatsiooni võimalikud tüsistused? Kui kaua võtab taastumine aega? Pean silmas just seda, et ilmselt pole mõtet juunis opile minna, sest siis jääb rannahooaeg ära, kuna paraneda on ka vaja. Ja ikkagi need armid - ega neid koledaid "vorstikesi" vist vältida ei saa? Loodan, et ei pane teid ebamugavasse olukorda, kui küsin , kas soovitaksite dr. Kullamaad?
Vabandan, kui taas samadele küsimustele vastama peate ja ma teie kallist aega raiskan. Lugesin küll siit portaalist teie vastuseid, kuid kõiki ka ei viitsinud läbi vaadata.
Tänan vastuse eest.
Parimat soovides,
Tiina

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere lugupeetud Tiina! Usun, et kõikidele nendele küsimustele saate konkreetsed personaalsed vastused lisenseeritud plastikakirurgi konsultatsioonil. Dr. Kullamaad julgen soovitada küll. Lugupidamisega, Dr. Peep Pree