Rindade tõstmine 12.01.05 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Kas rindade tõstmise operatsiooni tagajärjel jäävad ka silmatorkavad armid? millisele kohale rinnal armid jäävad?

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere! Loomulikult jäävad ka rindade tõstmisoperatsiooni, nagu iga kirurgilise operatsiooni, järgselt armi. Rindade tõstmisoperatsiooni armid on ümber rinna nibuvälja ringjalt ja selle servast keskelt otse alla kuni rinna-aluse voldini ja vajadusel ka piki rinna-alust volti. Tervitustega, Dr. Peep Pree