Silmaaluste paistetus ja kotid 28.09.05 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere!
Olen 47.a. naine. Juba aastaid on mul silmade all paistetus, hommikuti on ikka väga suured pehmed pätsikesed (eriti vasaku silma all). Silmaalused kotikesed on juba põsesarnadeni kui pea allapoole kallutan. Analüüside järgi on neerud korras, silmaarst ei leia ka midagi. Vererõhk on juba 10 a kõrge ulatudes 200/110 -ni.(kasutan rõhu alandamiseks rohtusid)
Nüüd küsimus - kui palju läheb maksma silmaaluste korrigeerimine ja kas on tähtsust ka sellel kui suured need kotikesed seal on. Kas seda opi võib teha ka suvel kuumal ajal (siis teaks puhkust planeerida) Kas kogu summa peab tasuma koheselt või on mingid krediidi võimalused. Mitu päeva tuleb olla statsionaaris?

Ette tänades
Maret Ida-Virumaalt

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Lugupeetud Pr. Maret! Alalugude operatsiooni võib loomulikult teha ka suvel, kuid eks siis võib paistetuse-sinikate püsimine silmade ümbruses olla pisut pikem. Soovitan kindlasti varuda umbes kümme päeva tööst vaba aega. Kui alalugede operatsioon tehtakse meie kliinikus kohaliku tuimestusega, saab 3-4 tundi pärast operatsiooni koju (H: 11900.-), kui aga patsient on valinud operatsiooni kerge üldnarkoosiga, siis saab koju järgmisel hommikul (H: 15400.-). Operatsiooni eest tasutakse kogu ulatuses enne operatsiooni. Lugupidamisega, Dr. Peep Pree