Alumiste laugude blefaroplastika 20.03.21 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere,

Mureks on “kotid” silmade all. Sooviks teha alumiste laugude plastikat (tasuline operatsioon). Keda võiksite soovitada Tallinna kirurgidest kui kõige paremat tegijat antud alal.

Tänud!

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere ! Usun, et kõik litsenseeritud plastikakirurgid Tallinnas on võimelised teostama alalaugude plastikaoperatsiooni väga heal tasemel. Lugupidamisega, dr. Peep Pree