Karvaeemaldus laseriga 18.04.05 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere,
ma olen kuulnud karvaeemaldusest laseri abil.
Mind huvitab kas teie kliinikus ka sellega tegeletakse, ja kui palju kui suure nahapinna karvaeemaldus maksab. Mind huvitab just kulmude piirkond.

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere! Meie kliinikus sellist spetsiaalset karvaeemaldus-laserit ei ole. Soovitan pöörduda Tallinnas ka Vitaklinikasse või Cleanline-kliinikusse. Tervitustega, Dr. Peep Pree