sünnimärgi laseriga eemaldus 22.11.04 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

millist sünnimärki saab eemaldada laseriga, kas nahaga tasapinnast või just nahapinnast kõrgemat, või on mingi teine vahe?

Ette tänades,
Kati

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

tere Kati! Nahapinnaga tasasus ei ole ainukeseks kriteeriumiks operatsiooni-meetodi valikul. Täpse vastuse annab kirurgi ikka ainult konsultatsiooni ajal. Tervitustega, Dr. Peep Pree