Väikeste häbememokkade lõikus 20.05.13 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere! Mind huvitab väikeste häbememokkade lõikus. Kas te teostate selliseid operatsioone või saate kedagi soovitada?

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere! Güneko-plastilisi operatsioone s.h. väikeste häbememokkade plastikaoperatsioone teevad Eestis tavaliselt günekoloogid-naistearstid. Tervitustega, Dr. Peep Pree