nIna kõhreline osa 19.10.04 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Sooviks teada, kui palju maksab nina kõhrelise osa(ninatipu) korrigeerimine, mitu nädalat peab arvestama raviks, et jälle tööle minna?

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere! Kuna Clinicas enam ninakuju korrigeerivaid operatsioone ei tehta, ei oska ma teiste kliinikute hindade osas Teile vastata. Tavaliselt peaks ninatipu operatsiooni järgselt 1 - 2 nädalat vaba aega olema, et operatsiooni-järgne esmane turse alaneks ja saaks jälle inimeste hulgas vabalt liikuda. Lugupidamisega, Dr. Peep Pree