Nina korrigeerimine oli 04.12.03 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere!
Mul oli umbes 1,5 kuud tagasi nina korrigeerimise operatsioon, korrigeeriti nina kõhrelist osa. Nina ots oli enne lai ja ümar ja püstine. Küsimus on selles, et ühel pool nina on pärast operatsiooni väike kühm, mis mind häirib. Eriti hästi on see näha fotode peal :( Kas on normaalne, et nina peal on kühm? Kaob see äkki ära või on operatsioon natuke ebaõnnestunud?

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere! 1,5 kuud pärast ninatipu plastikat on küll absoluutselt vara väita midagi operatsiooni ebaõnnestumise kohta. Varuge kannatust vähemalt 6 - 12 kuud, et saaks hinnata lõplikku tulemust. Lugupidamisega, Dr. Peep Pree