nina korrektsioon 19.08.01 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Kui vanadele meestele tehakse nina korrigeerivat operatsioone, mille käigus tuleb eemaldada veidi üleliigset luulist osa ja lähendada nina külgosi teineteisele,et vähendada nina mõõtmeid laiuses? (vanuse alampiir?) Kas on võimalik arvuti abiga näidata miline ma pärast operatsiooni välja näen?

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

tere!

Ninakuju korrigeerivaid operatsioone ei soovitata ette võtta enne 18 - 21 aasta vanust, eriti nina luulises osas. Kahjuks meie kliinikus vastavat arvuti tarkvara-programmi ei ole.