kõhu-ja rindade plastika 09.10.03 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Austatud dr.Pee! Kui palju ümberkaudselt maksab rindade kombineeritud operatsioon(rindade tõstmine+silikoonid)?Kas hinnaklassilt kallimatel rinnaproteesidel on mingeid väga olulisi eeliseid odavamate ees? Kas "päästerõnga" puhul naba ümber,kus rasedusjärgselt on nahka "üleliia" ning veidike rasvkudet selle all samuti on optimaalne teha samuti kombineeritud operatsioon (rasvaimu+kõhu korrigeerimine)? Tänulik

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere! Clinicas maksab selline operatsioon alates 58 000 kroonist. Kvaliteedi osa teoreetiliselt ja kujundlikkuse osas ka praktiliselt "on küll". Ilma nägemata ei saa kahjuks Teie viimasele küsimusele vastata. Lugupidamisega, Dr. Peep Pree