Plastika 17.09.04 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Rääkides plastikast seostatkse seda eelkõige inimeste näo, kaela , rindade plastikaga ja hea esteetilise väljanägemisega.. Sugugi vähemoluline mehe jaoks ja ka naise enda jaoks pole naise puhul väliste suguelundite väljanägemine, tupeplastika. Kas Teie juurest saab abi ka nendes küsimustes või oskate soovitada, kust saab.
Lugupidamisega.
Mary

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere Mary! Kahtlemata olen Teie mõtetega suguelundite väjanägemise osas nõus. Tupeplastika operatsioone teevad meil reeglina günekoloogid, seega soovitan julgelt oma günekoloogiga sellel teemal nõu pidada. Lugupidamisega, Dr. Peep Pree