ikka need hemorroidid 24.01.04 / Gastroenteroloogia

Külastaja küsib:

Tere!
Selliseid probleeme, nagu ma aru olen saanud, on veel teistelgi. Nimelt ikka see veri peale roojamist.
Olen 21 aastane naisterahvas ja see häda on juba päris mitu aastat, algas juba 4-5 aastat tagasi, aga siis polnud eriti hull, kuid nüüd peale sünnitust on asi eriti hulluks läinud, vetsus käimist kardan, nagu tuld. No nii valus on, et pisarad võtab silma ja verd tuleb ikka päris palju, vahepeal on nagu kohe klimbid, või veresoone tükid?
Kunagi lapsepõlves (umbes 5-6 aastaselt)oli mul mürgitus, kas see võib kuidagi seotud olla? Mürgitus tuli sellest, kui sõin rohukõrsi, millele oli väetist pandud. Kõhukinnisus on ka alati probleemiks olnud. Olen ka perearstile rääkinud, kuid see soovitas teesid juua ja sellest pole abi.
Olen ka mingeid päraku küünlaid proovinud, kuid need tõid vaid korraks leevendust. tahakski teada, kas ma pean terve oma ülejäänud elu iga kord hirmuga vetsu minema?? Kuna perearst ei ütle kuhu ma peaks minema, siis äkki saaks teada, kas ma saaks ise kuhugi arsti juurde minna (soovitavalt Tartus). Kui saaks mingi aadressi, kuhu minna või arsti?
Ette tänades

Arst vastas:

dr Toomas Kariis

Gastroenteroloog

Ida-Tallinna Keskhaigla, gastroenteroloogia osakond

Tere
Gastroenteroloog saaks täpsustada probleemi olemust ja määrata ka ravi.
Edu,
Dr Kariis

Kas see arutelu oli kasulik?

Nõuanded teemal: Gastroenteroloogia

lima väljaheites

Lp.Doktor
Rasedusega tekkisid hemorroidid ning nüüd aasta peale sünnitust on tekkinud gaasid, millega koos eritub ka värvitut lima. Olen 35 aastane. Millega võib olla tegu ning mida soovitate. ...

Vastas dr Toomas Kariis

Tere Aile.
Pärasoolevähk selles vanuses on vähetõenäoline, aga ärge häbenege pöörduda spetsialisti poole olukorra täpsustamiseks ja ravivõimaluste arutamiseks. Sellises küsimuses võib saada spetsialiseeritud ...

Loe edasi


Vaata kõiki nõustamisi

Küsi foorumist

Küsi