toitumine 09.09.04 / Gastroenteroloogia

Külastaja küsib:

25.aug röntgenis tuvastati mao erosiooni ja 30.aug. diagnoositi EMOs metorism.Arsti soovitusel jõin kummeliteed ja sõin ainult keedetud kaerahelbeid veega 10 päeva. Kõht pole ikka veel korda saanud. Kas ma võin midagi veel süüa? Võimaluse korral palun vastake kiiresti.

Arst vastas:

dr Toomas Kariis

Gastroenteroloog

Ida-Tallinna Keskhaigla, gastroenteroloogia osakond

Tere
Kiirest vastusest ei tulnud midagi välja, aga ega sellest kirjast selget ülevaadet olukorrast ei tekigi kuna pole täpsustatud, mis kaebustega on tegu.
Dr. Kariis