Põlv 29.03.01 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

Tere!

Aasta tagasi kukkusin väga tugevalt põlvele. Põlv oli sinine ja üsna paistes. Terve möödunud suve oli ta "hellake". Nüüd on ikka veel selline häda, et põlvele toetuda päris ei saa. Mingi teatud koht põlvest on väga valus, justkui elektrisähvatus lööb läbi.Kas pean sellele tähelepanu pöörama ,läheb ehk mööda?

Tänan. Aet(45a.)

Arst vastas:

dr Kaidu Meitern

Ortopeed

Artrosportkliinik

Tere Aet!

Kindel on see,et kui selles eas põlv on nii pikalt valus,siis ta enam iseenesest terveks ei saa ja tuleb pöörduda arsti poole.Ja selles eas saab arst suures osas põlved terveks ravida.

Lugupidamisega,dr.Kaidu Meitern