Põlvemeniski trauma. 15.04.02 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

Tere! Põlvemeniski opist on möödunud juba neli kuud kuid põlv ei taha kuidagi taastuda?seda on kaks korda lõigatud!kuna ma tööl pean väga kaua ühe koha peal seisma siis põlv hakkab juba peale kahe kolme tunnist seismist valutama.Kas on lootust,et põlv veel taastub või pean veel üks kord konsultatsioonile minema,et arst parema ülevaate saaks asjast?Äkki on veel vaja opereerida?

Arst vastas:

dr Andres Kukner

Ortopeed

TÜK Traumatoloogia ja ortopeedia kliinik, Päevakirurgia Erakliinik Medex

Tere. Teil on kõige õigem pöörduda Teid opereerinud kirurgi vastuvõtule. Ainult tema saab anda soovitusi edasiseks raviks. Muidugi on Teil õigus valida ka mõni arst. Tartus registreerimine vastuvõtule 318-199 366-088.