paistes põlv 27.11.03 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

Tere,
Olen 26a naine, põlvedega pole enne probleeme olnud. Nüüd aga tundsin trennis et vasak põlv teeb valu, koju jõudes avastasin et vasaks põlv on paremalt poolt paistes ja ka valulik. Olen määrinud fastum geeliga ja trennis pole ka käinud, aga valu pole kadunud, paistetus ka mitte. Põlv annab tunda ka magades, valutab. Samuti käimisel on kohati valus, hommikuti on põlv kange. Ühtegi traumat pole nagu küll olnud viimasel ajal. kas tegemist on põletikuga? ja mida peaksin tegema? paranemist pole märgata, tundub et läheb hoopis halvemaks.
Tänan vastuse eest!

Arst vastas:

dr Kaidu Meitern

Ortopeed

Artrosportkliinik

Tere!

Võtke 4-5 päeva ibuprofeeni,kui ei aita,tuleks pöörduda ortopeedi poole.

Dr.K.Meitern