kui põlv teeb valu 08.03.01 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

Aasta tagasi hakkas painutatud põlv jalga pingutades valu tegema ja jätkas seda vahelduva intensiivsusega siiani. Kaasnes ka pidev kerge ebamugavustunne. Põlv oli parimas vormis siis kui sain vahepeal borrelioosi tõttu antibiootikumiravi. Käisin kohaliku kirurgi juures, kes teostas artroskoopia, kuid midagi erilist ei leidnud. Mainiti hüpertrofeerunud rasvkeha ja "sheiveriga resetseeriti hüpertrofeerunud sünooviat". Operatsioonist on 2 kuud möödas, kuid põlv annab jälle tunda. Küsiksin juhtivalt asjatundjalt: millist ravi või reziimi selline põlv siis vajab?

Arst vastas:

dr Kaidu Meitern

Ortopeed

Artrosportkliinik

Teie juhtumile on kirja teel siiski raske nõu anda,kuna teil on ka teine haigus-borreloos, olnud.Soovitaksin siiski uuesti pöörduda ortopeedi poole.

Paranemist soovides,dr.Kaidu Meitern