Põlves valu 05.05.23 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

Tere! Olen 15.aastane tüdruk. Mul hakkas vasak põlv valutama umbes 3 aastad tagasi ning valu on vahest tugev.
Mõni kord on isegi raske kõndida kuna ei suuda jalapeal seista vahest läheb põlv isegi paiste õrnalt. Ei tea enam, mida teha olen kasutanud põlveortoosi kuid see ei aita enam. Sooviks nõu, mida tegema peaksin ja kas peaksin pöörduma mingi arsti juurde.

Arst vastas:

Priit Ailt

Füsioteraapia