põlv paistetab 02.12.03 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

Tere!

Lp.K Meitern minul millegi pärast paistetab parem põlv treening koormuse

suurenedes. Tavaliselt treeningumaht on 2* nädalas 1,5t,siis nagu ei juhtu
midagi,aga kui koormust tõsta 4* nädalas on põlv paistes ja ka hästi ei
paindu u.1/2 tavalisest.Eelmine aasta korra oli sama lugu,siis sai treeningutega
vahet peetud ja kõik nagu taastus.Tegelen korvpalliga ja suuri traumasi pole
varem olnud.
lugupidamisega Mati Kriisa

Arst vastas:

dr Kaidu Meitern

Ortopeed

Artrosportkliinik

Tere!
Paistetusel võib mitu põhjust ollaTuleks teha i nädalane ibuprofeeni kuur-kui ei aita, tuleks näidata ikkagi ortopeedile.

Dr.K.Meitern