põlve operatsioon 20.09.03 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

põlves hakkasid valud põlv muutus kangeks tehti artroskoopia oli palju põletikku ja kõhre tükke liigeste vahel peale oppi paar nädalat oli põlv valutu
10 septembrist taas valud põlves tagasi põlv nagu loksub isegi põlvetugi oluliselt ei leevenda

Arst vastas:

dr Kaidu Meitern

Ortopeed

Artrosportkliinik

Tere!

Võtke 5päeva ibuprofeni ja kui ei aita, kirurgi juurde tagasi.

Dr.Kaidu Meitern