habe 21.11.16 / Endokrinoloogia

Külastaja küsib:

Tegin hormooni uuringud , testosteroon oli 50 n/mol , milles v6ib asi olla et näokarvad ei , kasva ? Kas MINOXIDILI võib kasutada näokarvade kasvuks ja kas see reaalselt toimib ka ?

Arst vastas:

Anu Ambos

dr Anu Ambos

Endokrinoloog

SA PERH Mustamäe korpus

Tere!
Soovitan pöörduda oma küsimustega androloogi ehk meestearsti poole. Androloogid võtavad vastu Tartu Ülikooli Kliinikumi meestekliinikutes nii Tallinnas kui Tartus. Saate nõu nii meessuguhormoonide osas kui karvakasvu küsimuses.
Tervitades,
dr. Anu Ambos.